Dokuma sektörünün önde gelen dar dokuma imalatçılarından birisi olan EMH Tekstil uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle dokuma sektörüne hizmet vermektedir.Gaziantep 2.Organize Sanayi Bölgesinde 1100 metre kare kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdüren EMH Tekstil bir çok sektöre hitap eden ürünler üretmektedir. Bu sektörler başlıca saraciye,çanta, ayakkabı, terlik, branda, tekstil ve otomotiv sektörleridir. Müşterilerimizin artan taleplerini karşılamak için hedefimiz üretim kapasitemizi daha yukarılara çıkarmaktır. Müşteri memnuniyeti ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen EMH Tekstil üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden örnek kalitesinin güvence altına almak ve müşterilerine uluslar arası standartlarda ürünler üretmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Sektördeki geleceğimizin,müşteri memnuniyetini sağlama kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu kabiliyetimizi üstün kalite ve hizmet anlayışı doğrultusunda sürdürerek müşterilerimiz için güvenilir bir Ortak olarak kalmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Dar dokuma sektöründe ulusal ve uluslararası standartlar dahilinde kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürerek sektörün hak ettiği kaliteyi en uygun fiyata haksız rekabete yol açmadan zamanında teslim ilkeleri doğrultusunda,üretimi ve üretmeyi seven gelişmeye açık,geniş bir bakış açısına sahip,insan ve çevreye saygılı bir kurum olmaktır.

KALİTE YÖNETİMİ

Kaliteyi müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla gelişmek ve büyük hedeflere hızla ulaşmak için ilke olarak benimsedik.