EMH TEKSTİL GIDA MOBİLYA İTH.İHR.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İçerik Detayları


EMH TEKSTİL GIDA MOBİLYA İTH.İHR.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.


İplik ve Dokuma sektörünün önde gelen imalatçılarından birisi olan EMH Tekstil 2008 yılından bu yana biriktirdiği bilgi birikimi ile iplik ve dokuma sektörlerinde hizmet vermektedir.

Gaziantep 2.Organize Sanayi Bölgesinde 3000 metre kare kapalı alan üzerinde faaliyetini sürdüren EMH Tekstil bir çok sektöre hitap eden ürünler üretmektedir.

Bu sektörler başlıca kordon,kolon,halat ,ağ imalatı ,FIBC big-bag imalatı ,saraciye,çanta, ayakkabı, terlik, branda, tekstil ve otomotiv sektörleridir. Müşterilerimizin artan taleplerini karşılamak için hedefimiz üretim kapasitemizi daha yukarılara çıkarmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendisine ilke edinen EMH Tekstil üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden örnek kalitesinin güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürünler üretmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Sektördeki geleceğimizin, Müşteri memnuniyetini sağlama kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu kabiliyetimizi üstün kalite ve hizmet anlayışı doğrultusunda sürdürerek müşterilerimiz için güvenilir bir Ortak olarak kalmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Dar dokuma sektöründe ulusal ve uluslararası standartlar dahilinde kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürerek sektörün hak ettiği kaliteyi en uygun fiyata haksız rekabete yol açmadan zamanında teslim ilkeleri doğrultusunda, üretimi ve üretmeyi seven gelişmeye açık, geniş bir bakış açısına sahip, insan ve çevreye saygılı bir kurum olmaktır.

KALİTE YÖNETİMİ

Kaliteyi müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla gelişmek ve büyük hedeflere hızla ulaşmak için ilke olarak benimsedik.

EMH Tekstil'de, hepsi en yüksek kalitede çok filamentli polipropilen , endüstriyel polyester, tekstüre polyester ve diğer çeşitli elyaflardan yapılmış dokumalar üretiyoruz.